Ski & Snow Klub Lajdáček

Vítejte na stránkách Sportovního klubu Lajdáček.

O Lajdáčku Fotogalerie

Julie brala třetí místo v mistrovském obřáku a vyhrála RKZ.

Dalšími závodními zastávkami pro žáky byly jednak UKZ slalomy v Herlíkovicích, ale hlavně závody RKZ a MČR ve Špindlu 20.-22.3.2023

Ve slalomech na herlíkovickém Maxovi se do první desítky umístili:

Vedralová Julie 2x, Burešová Kateřina a Šejna Adam. Ale idalší předvedli pěkné výkony.

Druhým vrcholem letošní závodní sezóny byly závody ve Špindlu, kde se konaly RKZ závody v SuperG a Obřáku a mistrovský Obří slalom.

První dva dny se na perfektně preparované červené na Pláních odjely závody RKZ SuperG a MČR obřího slalomu.

A právě v tomto obřím slalomu zazanamenala Julie svého zatím asi nejlepšího závodního výsledku a to:

Julie Vedralová je druhou Vícemistryní ČR v obřím slalomu pro tok 2023.

Ale i Tom Nejdl s bolestí zad vybojoval bezvadné 14. místo.

Série pokračovala obřím slalomem na Stohu, kde zazářila opět

Julča a tento poslední závod RKZ vyhrála. Gratulujeme.

kompletní výsledky najdete ZDE.

Tímto závodem byl završen Český pohár žactva, kde SK Lajdáček obsadil mezi 69 oddíly 22. příčku. Z jednotlivců se nejlépe umístili Vedralová Julie na 7. a Nejdl Tom na 21. příčce.

Závody v obřím slalomu UKZ na Stohu zakončily také O´Style cup 2023. V něm byla Julie Vedralová celkově druhá, když si v sobotním závodě dojela pro třetí místo. Tom Nejdl také předvedl dobrý výkon a vybojoval druhé místo v sobotním závodě. Celkové 7. místo v seriálu O´Style cup si vybojoval Adam Šejna.

Kompletní výsledky O´Style cupu najdete ZDE.

Tím byla zakončena letošní žákovská závodní sezóna. Ještě budou následovat tréninky na ledovcích a potom začne nový Roční tréninkový cyklus, do kterého všem přejeme hodně elánu.