Ski & Snow Klub Lajdáček

Vítejte na stránkách Sportovního klubu Lajdáček.

O Lajdáčku Fotogalerie

30. a 31.3. se na Stohu uzavřela série Fashion Store CUP 2019 posledním závodem sezóny.

Nádherné jarní počasí panovalo po oba závodní dny a tak byla atmosféra skvělá. Pista ještě vydržela tvrdá a závodníci měli super podmínky pro ty nejrychlejší jízdy. Naši závodníci bojovali srdnatě, nicméně možná i díky letní atmosféře v Praze již nepodali v závodech úplně špičkové výkony s adekvátními výsledky vzhledem ke kategorii závodů UKZ. Do 15. místa se jich ale umístilo stále dost:

Slalom:

Javůrková Anna 12., Doseděl František 14., Guttler Tobiáš 15., Trachtová Valentýna 9., Růžková Markéta 15., Doseděl Jan 8., Janek Adam 9.

Obří slalom:

Guttler Tobiáš 12., Trachtová 13., Doseděl Jan 9.

Nedělní obří slalom musíme u starších žáků brát s malou rezevou, neboť závodníci ročníku 2003, kteří přecházejí do kategorie juniorů, pojali druhé kolo jako závod masek. Rozloučili se tak symbolicky s žákovským lyžováním a teď jim začíná to opravdové měření sil s dospělými. HOOOOODNĚ štěstí , elánu a hlavně výdrže všem.

V nadpisu se píše medaile .... musíme ještě samozřejmě pogratulovat medailistovi v celkovém pořadí Fashion Store CUP 2019 a tím byl za Lajdáček na druhé příčce Jan Martin Doseděl.

A ještě další na předních pozicích : Tobiáš Guttler 5., Anna Javůrková 5., Valča Trachtová 4.

Ještě trochu polyžovat ve Špindlu a pak už zase na super jarní lyžbu na Stubai....a následuje léto plné tréninkové pohody.